KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12702024
nr 1270 2024
Blandteknik
Lennart Fagerlund, "Önskeväder", Signerad. Motivet: 17x15 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 19:58:30
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)